Potrebujete sa dostať do povedomia širokej verejnosti?

Máte záujem komunikovať Vašu značku či udalosť pomocou OOH médií? Hlavne v Bratislave? Odpoveďou pre dokonalé zviditeľnenie Vášho reklamného posolstva je využitie veľkoplošnej tlače billboardov a bigboardov. Okrem samotnej tlače na veľký formát máme k dispozícií aj vlastnú sieť reklamných plôch v rôznych častiach Slovenska, ktorá pozostáva zo štítových stien, 3D boardov, City Cube a iných.

Pre náročných zákazníkov zaujímavú možnosť prináša obnoviteľné ekologické reklamné médium - aplikácia Ecoimage. Ak túžite po inovatívnejšom produkte, riešenie sa ponúka v podobe LED bigboardov. Využité sú štandardné vizuály Vašej kampane, takže nie je nutné vytvárať špeciálne podklady. Vizuály sa jednoducho aktualizujú v priebehu niekoľkých minút. Navyše sa môžete u nás v prípade záujmu spoľahnúť aj na spoluprácu partnerských spoločností z okruhu reklamných, eventových a PR agentúr.

Mám záujem

Oslovte pomocou veľkoplošnej tlače

Pohybuje sa Vaša cieľová skupina často vonku a na cestách? Najlepšie ju v exteriéri zaujmete prostredníctvom veľkoplošných médií. Billboardy, bigboardy a štítové steny predstavujú reklamu, ktorú nie je možné prehliadnuť - viditeľnosť je zaručená. Profesionálny prístup a kvalita služieb sú našou prioritou.

Našu poslednú reklamnú kampaň sme realizovali s pomocou Image Media na sérii bigboardov a štítových stien. Najviac na nás zapôsobilo využitie LED bigboardov. Zuzana, Bratislava, marketingová manažérka

Navyše máme aktívny záujem aj o ekologickosť, ktorú prináša obnoviteľné reklamné médium - aplikácia Ecoimage. Výhodou je flexibilita a rýchlosť jej realizácie, ktorá sa hodí napríklad pre neplánované kampane.

Mám záujem